CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

Usługi obróbki metalu
oraz budowa maszyn

Firma JARSON istnieje na krajowym rynku od roku 1990.
Mieści się w wielkopolsce niedaleko miasta Gostyń.

BIURO

Strzelce Małe 39
63-820 Piaski

TELEFON

+48 604 629 304
+48 601 493 379

Oferujemy szeroką gamę usług związaną z obróbką skrawaniem

Świadczymy usługi z obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, cięcia, gięcia i spawania. Wykonujemy tłoczniki, wykrojniki, formy, części maszyn i urządzeń oraz pojazdów. Spawamy konstrukcje, elementy maszyn oraz podobnych metodami TIG, MIG i MAG.

Wyspecjalizowana kadra pracownicza dba o stały rozwój przedsiębiorstwa oraz nieustannie podnosi poziom i jakość świadczonych usług.

Rodzaj materiału nie stanowi dla nas problemu – obrabiamy:

  • stal czarną,
  • stal kwasoodporną,
  • metale kolorowe – aluminium,
  • miedź,
  • mosiądz,
  • brąz,
  • tworzywa sztuczne.
FREZOWANIE
TOCZENIE
SPAWANIE
WIERCENIE
SZLIFOWANIE
TŁOCZENIE
BUDOWA MASZYN

Produkcja i budowa maszyn

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, unowocześnianiu i produkcji urządzeń, jak również znajomość procesu technologicznego, pragniemy przedstawić zakres produkcji maszyn i urządzeń oraz elementów wyposażenia warsztatu.

Świadczymy usługi z zakresu budowy maszyn, oferujemy zarówno samo wykonanie jak i projektowanie całego procesu produkcyjnego. Wykonujemy maszyny jak i całe linie produkcyjne.

Produkujemy części do maszyn, chwytaki – grapple, przyrządy spawalnicze, tłoczniki, wykrojniki, oraz wszelkiego rodzaju detale według dokumentacji technicznej klientów, lub tworząc dokumentację od podstaw.

Wykonujemy również detale bardzo precyzyjne (tłoczone, frezowane), a nasza oferta skierowana jest do zamawiających jednostkowo oraz wielkoseryjnie.

REALIZACJI

lat doświadczenia

%

SATYSFAKCJI

Profesjonalizm

Profesjonalnie podchodzimy do obsługi klienta, pomagając mu rozwiązać wszystkie problemy techniczne. Staramy się wykorzystać nasze doświadczenie, aby pomóc klientowi i sprawić by był w pełni usatysfakcjonowany współpracą z naszą firmą.

Konkurencyjność

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie zaoferować najkonkurencyjniejsze ceny na rynku oraz kompleksową obsługę od projektu do wdrożenia detalu lub urządzenia.

Części do maszyn i urządzeń

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i produkcją nowych urządzeń, doskonale wiemy jak ważne jest zaplecze serwisowe w każdej firmie, dlatego oferujemy korzystanie z Naszych usług w zakresie wykonania różnojakich części.

Nasze produkty

Charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością, precyzyjnością oraz terminowością realizacji.

KONIECZNIE OBEJRZYJ

Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy kilkanaście z kilkuset wykonanych detali, narzędzi oraz całych urządzeń.

JARSON - STRZELCE MAŁE 39 - 63-820 PIASKI

Jarosław
Szmytowski

tel: 604 629 304

Błażej
Szmytowski

tel: 601 493 379