CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ

Usługi obróbki metalu
oraz budowa maszyn

Firma JARSON istnieje na krajowym rynku od roku 1990.
Mieści się w wielkopolsce niedaleko miasta Gostyń.

BIURO

Strzelce Małe 39
63-820 Piaski

TELEFON

+48 604 629 304
+48 601 493 379

Oferujemy szeroką gamę usług związaną z obróbką skrawaniem

Świadczymy usługi z obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej, cięcia, gięcia i spawania. Wykonujemy tłoczniki, wykrojniki, formy, części maszyn i urządzeń oraz pojazdów. Spawamy konstrukcje, elementy maszyn oraz podobnych metodami TIG, MIG i MAG.

Wyspecjalizowana kadra pracownicza dba o stały rozwój przedsiębiorstwa oraz nieustannie podnosi poziom i jakość świadczonych usług.

Rodzaj materiału nie stanowi dla nas problemu – obrabiamy:

  • stal czarną,
  • stal kwasoodporną,
  • metale kolorowe – aluminium,
  • miedź,
  • mosiądz,
  • brąz,
  • tworzywa sztuczne.
FREZOWANIE
TOCZENIE
SPAWANIE
WIERCENIE
SZLIFOWANIE
TŁOCZENIE
BUDOWA MASZYN

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Produkcja i budowa maszyn

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, unowocześnianiu i produkcji urządzeń, jak również znajomość procesu technologicznego, pragniemy przedstawić zakres produkcji maszyn i urządzeń oraz elementów wyposażenia warsztatu.

Świadczymy usługi z zakresu budowy maszyn, oferujemy zarówno samo wykonanie jak i projektowanie całego procesu produkcyjnego. Wykonujemy maszyny jak i całe linie produkcyjne.

Produkujemy części do maszyn, chwytaki – grapple, przyrządy spawalnicze, tłoczniki, wykrojniki, oraz wszelkiego rodzaju detale według dokumentacji technicznej klientów, lub tworząc dokumentację od podstaw.

Wykonujemy również detale bardzo precyzyjne (tłoczone, frezowane), a nasza oferta skierowana jest do zamawiających jednostkowo oraz wielkoseryjnie.

REALIZACJI

lat doświadczenia

%

SATYSFAKCJI

Profesjonalizm

Profesjonalnie podchodzimy do obsługi klienta, pomagając mu rozwiązać wszystkie problemy techniczne. Staramy się wykorzystać nasze doświadczenie, aby pomóc klientowi i sprawić by był w pełni usatysfakcjonowany współpracą z naszą firmą.

Konkurencyjność

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie zaoferować najkonkurencyjniejsze ceny na rynku oraz kompleksową obsługę od projektu do wdrożenia detalu lub urządzenia.

Części do maszyn i urządzeń

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i produkcją nowych urządzeń, doskonale wiemy jak ważne jest zaplecze serwisowe w każdej firmie, dlatego oferujemy korzystanie z Naszych usług w zakresie wykonania różnojakich części.

Nasze produkty

Charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością, precyzyjnością oraz terminowością realizacji.

KONIECZNIE OBEJRZYJ

Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy kilkanaście z kilkuset wykonanych detali, narzędzi oraz całych urządzeń.

JARSON - STRZELCE MAŁE 39 - 63-820 PIASKI

Jarosław
Szmytowski

tel: 604 629 304

Błażej
Szmytowski

tel: 601 493 379